اهمیت بهینه سازی دستگاه لیزر نوشته برای تبلیغات کلیکی گوگل

شرکت های بزرگی دستگاه لیزر که به طور مداوم مبالغ متعددی را صرف تبلیغات در گوگل می نمایند همواره در ادامه با صرفه سازی تبلیغات خود میباشند . آنان بعد از هر توشه اجرای کمپین های تبلیغاتی خود , به محاسبه و بررسی مقدار کلیک ها و نرخ تبدیل تبلیغات میپردازند و سعی می نمایند برای کمپین بعدی خود , عملیات باصرفه سازی را انجام دهند .

زیرا به هر مقدار که تبلیغات بهینه شده باشد , به به عبارتی مقدار هزینه ای که تبلیغ دهنده دستگاه لیزر بایستی برای دریافت کلیک پرداخت نماید دستگاه لیزر کمتر خواهد بود و طبیعتاً بازدهی و سودی که از تبلیغات خود خواهد داشت به مراتب اکثر از حالتی است که‌این متن‌ها باصرفه سازی نشده باشد .

پس با باصرفه سازی تبلیغات خود می توانید هزینه های تبلیغات را کم کرده , CTR را ارتقاء داده و در نهایت امتیاز کیفیت تبلیغ &# دستگاه لیزر تهران Score ) خود را به حد بالاتری برسانید . این نکته را مجدد تذکر می‌کنیم که به هر معیار امتیاز کیفیت تبلیغ ( Quality Score ) بالا باشد , به به عبارتی ترازو هزینه ای که برای هر کلیک دستگاه لیزر پرداخت می‌کنید کمتر خواهد بود و دستگاه لیزر در نهایت تبلیغات بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت .

کمپین‌های شبکه‌ی بینگ یاهو ( Yahoo Bing )
گران قدر ترین مزیت استعمال از این کانال این است که در بینگ , همواره تبلیغات شما دو برابر در معرض روءیت کرد قرار میگیرید , یعنی دستگاه لیزر هم در بینگ و نیز در یاهو اکران داده میشود . واجب نیست برای کمپین خویش در این کانال دستکم بودجه ای را در نظر بگیرید , چون فقط برای تبلیغاتی که روی آن ها کلیک می شود هزینه می پردازید .

مروری بر عملکرد شبکه‌ی بینگ یاهو است :

تبلیغات شما نیز در بینگ و نیز در یاهو دیده میشوند
با میلیون ها کاربر ارتباط برقرار می کنید

مخاطبان خویش را توسعه می‌دهید


دارایی ی خود را ارتقاء می‌دهید

ثبت‌نام مجانی است
دستکم بودجه اضطراری نمیباشد
تنها وقتی هزینه می پردازید که روی تبلیغ شما کلیک شده باشد

در یافتن مشتریان جدید محدودیت مکانی وجود ندارد

هم به‌صورت بین المللی و هم به‌صورت محلی تبلیغات می‌کنید
در هر مرز و بوم یا این که شهری به مشتریان دست پیدا میکنید
حتی‌د‌ر مکآن‌های بدور از تجارت شما نیز مخاطبانی پیدا می کنید

تبلیغات در موتورهای جستجوگر مضاعف آسان‌تر انجام می‌شود

به‌راحتی تبلیغات خویش را از گوگل ادوردز به تبلیغات بینگ منتقل می‌کنید

شبکه‌ی بینگ با آماده کردن امکان منتقل کردن کمپین‌های تبلیغاتی از گوگل ادوردز به تبلیغات بینگ , پروسه‌ی ساخت حساب را از روش سه گام بی آلایش ی پایین آسان‌تر می‌کند :

برای آغاز تبلیغات در بینگ , به حساب مایکروسافت خویش وارد گردید ( یا این که ثبت‌نام کنید )
گزینه‌ی Import from Google AdWords را تعیین فرمایید
داده ها کمپین خود را از گوگل ادوردز وارد نمایید و کمپین موردنظر خویش را تعیین فرمائید

تبلیغات در بستر تبلیغاتی دستگاه لیزر بینگ فراوان مشابه به گوگل ادوردز است . هرچه کلیدواژه‌ها و تبلیغات شما با لغات کاوش شده به وسیله کاربران , دارای ارتباط تر باشند , دستگاه لیزر رتبه‌ی تبلیغات شما , ترازو دیده شدن در وب و احتمال پیدا کردن تبلیغات شما به وسیله یوزرها , بالاتر می‌رود .